Hakkımızda

Keypenk, Türkiye’nin önde gelen motorlu panjur sistemleri üreticilerinden biridir. 1993 yılında Türkiye pazarında galvanizli çelikten otomatik panjur üretimine başlamıştır.
Şirket, kurulduğu günden bu yana modern ve yenilikçi bir üretim sistemi ile ürünlerinin kalitesini ve çeşitliliğini artırmaya odaklanmıştır. Endüstriyel süreçler geliştikçe hem kuruluma hazır ürünler hem de montajı yapılmamış parçalar için hızlı üretim süreleri ve yüksek kaliteli ürünleriyle öne çıktı. Keypenk şu anda İstanbul, Türkiye’de işletilen 2.800 m2’lik bir binada yer almaktadır.

Üstün Hizmet

Satın alma süreci ve sonrasında müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak adına yüksek kalitede üretim sağlamakta ve üst düzey hizmet sunmaktayız.

İş Güvenliği

Olası iş kazalarını önlemek için güvenilir işletim sistemleri ve sağlam ürünler kullanmaktayız.

Çözümün Bir Parçası Olmak

Olası bir problemde, deneyimli ekibimiz ile sorunu tespit etmek, çözmek ve ayrıcalıklı bir müşteri deneyimi yaşatmak için farklı çözüm yolları sunmaktayız.

Takım Çalışması

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve daha da büyümesine destek olmak için Keypenk ekibi olarak uyum içerisinde çalışmaktayız.

Dürüstlük

Verdiğimiz taahhütleri doğru bir şekilde ve zamanında yerine getirmekteyiz.

Müşteri Ortaklığı

Müşterilerimiz aynı zamanda ortaklarımızdır ve önceliğimiz her zaman onlardır. Ortaklıklarımızı, sağlam, güvenilir ve uzun soluklu ilişkiler inşa etmek üzerine kurmaktayız.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin