Hizmetler

Keypenk bünyesindeki mimarlar ve deneyimli teknik satış ekibi müşterilerin kullanım koşulları, estetik görünüm, üst düzey güvenlik, rüzgâra ve yangına karşı dayanıklılık, alan koşulları, montaj yüzeyleri ve enerji tasarrufu gibi farklı açılardan önceliklendirdikleri kapı özelliklerinin tümüne hâkimdir. Alanında uzman teknik ekibimiz ve mimarlarımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda, en kaliteli elektronik parçaları temin etmekteyiz ve mümkün olan her yerde müşterilerimizin özel isteklerini yerine getirmeye çalışmaktayız. Bu hizmetimiz müşterilerimizin özel isteklerini görüşebilmek ve montaj öncesi keşif yapabilmek adına yerinde ve tamamen ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Montaj İşlemi

Keypenk olarak, yurt içi ve yurt dışı montaj hizmeti sağlamaktayız. Ekibimiz tüm süreçte verimli bir şekilde çalışarak, zamanlama ve güvenlik kurallarına titizlikle uymaktadır. Keypenk ekibi müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya ve beklenmedik bir konstrüksiyon probleminde, sahada hızlı çözüm bulmaya odaklanmıştır. Yurt dışında bulunan müşterilerimiz bizden destek talep ettiklerinde, alanında uzman süpervizörlerimiz, çalışanlar ile yönetimi montaj alanında bir araya getirmektedir. Montaj ekibini yönlendirerek süreci takip etmekte ve saha içi uygulamalarda destek sağlamaktadır. Keypenk Afrika’dan Asya’ ya, Asya’dan Avrupa’ya birçok kıtada hizmet vermektedir.

Onarım Politikası

Doğru parçaları seçmek konusunda fazlasıyla titiz davranmaktayız, bu nedenle üretimini sağladığımız kapılarda ancak çok uzun yıllar kullanımdan dolayı hasar oluşabilmektedir. Onarım politikamız; ilk olarak hasar ya da arızayı müşterilerimize ek bir masraf çıkarmadan onarmaktır. Gerektiğinde yedek parçayı değiştirmekte ve bunun için ek garanti süresi vermekteyiz.

Bakım ve Onarım Anlaşmaları

Anlaşmamız kapsamında, teknisyenlerimiz hasarı oluşmadan tespit edebilmek adına müşterilerimize düzenli ziyaretler gerçekleştirmektedir. Böylece ürünler her zaman çalışır ve kullanılabilir olmaktadır.

İyileştirme ve Yenisiyle Değiştirme

Bazen montaj sonrası müşterilerimizin gereksinimleri bireysel ya da zorunlu sebeplerle değişebilmektedir. Bu gibi durumlarda motor türünün değişiminden, yeni sağlam parça eklemelerine kadar müşterilerimize destek olmaktayız.

Garanti Koşulları

Tüm kapılarımız 2 yıl süresince garanti kapsamındadır. Garanti Koşulları

7/24 Satış Sonrası Destek

7 gün 24 saat servis desteği sağlamaktayız. Yurt genelinde çalışan servis ekiplerimiz müşterilerimize planlı ziyaretler düzenlemekte ve gerektiğinde onarım hizmeti sağlamaktadır. Bu ziyaret sürecinde herhangi bir onarım gerekmesi ihtimaline karşı tüm yedek parçalar servis ekiplerimizde hazır bulunmaktadır ve onarım olabilecek en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Acil tamirat gerektiren durumlarda genellikle aynı gün 3 saat içerisinde çözüm sunulmaktadır. Yurtdışı müşterilerimiz için her zaman telefon desteğimiz bulunmaktadır, bazı durumlarda o ülkedeki distribütörlerimiz müşterilerimizi ziyaret ederek sahada onarım sağlayabilmektedir.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin


    Size özel teklifimiz için lütfen formu doldurunuz.