Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Şirketimiz bünyesindeki mimarlarımız ve deneyimli teknik satış ekibimiz müşterilerimizin kullanım koşulları, estetik görünüm, üst düzey güvenlik, rüzgâra ve yangına karşı dayanıklılık, alan koşulları, montaj yüzeyleri ve enerji tasarrufu gibi farklı açılardan önceliklendirdikleri kapı özelliklerinin tümüne hâkimdirler. Alanında uzman teknik ekibimiz ve mimarlarımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda, en kaliteli elektronik parçaları temin etmekteyiz ve mümkün olan her yerde müşterilerimizin özel isteklerini yerine getirmeye çalışmaktayız. Bu hizmetimiz müşterilerimizin özel isteklerini görüşebilmek ve montaj öncesi keşif yapabilmek adına yerinde ve tamamen ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Mimarlara destek olmak için özel bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Tüm ürün yelpazesi için ölçeksiz saha çizimleri sağlayabiliriz ve hatta bazı durumlarda ürünlerimizin projenize tam uyacak şekilde özel olarak ölçeklendirilmiş çizimlerini yapabilmekteyiz. Motor tahrik kombinasyonunun geniş veri tabanı zaten mevcut. Ürünün son halini kafanızda canlandırabilmenize yardımcı olacak şekilde, ticari ve endüstriyel kepenklerimiz için 3 boyutlu çizim dosyalarını gösterebilmekteyiz.
Standart renklere ek olarak, kreatif ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel renkler de oluşturulabilmektedir.
Bizim için mesafe önemli değildir. Asya, Avrupa ve Afrika gibi farklı kıtalarda montajını sağladığımız birçok ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin