Teknik Bölüm

Teknik Bölüm

Çizimler

Mimarlar için özel destek ekibimiz bulunmaktadır. Tüm ürünler için ölçeksiz imalat çizimleri sağlayabilmekteyiz. Hatta ürünlerimizin, projenize tam uyacak şekilde özel boyutlu çizimlerini yapabilmekteyiz. Motor tahrik- kombinasyonunun geniş bir veri tabanı hâlihazırda elimizde bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Boyutlu Çizim / Tasarım Aşamaları

Arzu ettiğiniz takdirde ürünün son halini kafanızda canlandırabilmeniz için ticari ve endüstriyel kepenklerimizin üç boyutlu çizim dosyalarını sizinle ya da müşterinizle paylaşabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitapçık & Kullanım Talimatları

Ticari ve endüstriyel kepenk modellerimizin kullanım talimatlarını kitapçık halinde sunmaktayız. Aynı zamanda videolu kullanım talimatları da mevcuttur. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Çözümler

Projeniz için farklı bir kapıya ihtiyacınız varsa, isteklerinize özel tasarım yapabilmekteyiz. Uzman ekibimiz (vinil, çelik tel örgü gibi) farklı malzemeler ile sarmal kafes modelleri tasarlayabilmektedir. Aynı zamanda, özel yapım dairesel ve yana açılır bahçe kapıları tasarlayıp kurabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin